• Telefon: 0242 887 0776

Tümü

  • Tümü
  • PLAYSTATION 3
  • PLAYSTATION 4
  • PLAYSTATION 5
  • BGA DÜNYASI
  • GEREKLİ MALZEMELER
  • BİLGİSAYAR
  • Elektronik
  • Güvenlik

Sorular ve Cevaplar

DUALSHOCK 3 KOLLARLA ALAKALI SORU VE CEVAPLAR 

Soru :Ps3 Kollarım arızalı göndermek istiyorum bilgi verirmisiniz?
Cevap : Kol başı 12,50 TL servis ücretimiz vardır. Bu ücret karşılığında kolunuza full lastik değişimi, arızalı analog topuzlarının değişimi, film şerit temizliği, film şerit baskı süngerini yükseltilmesi,elektronik devre temizliği ve  yüzeysel kasa temizliği yapılmaktadır. Değişimi yapılan lastiklerin 2 ay değişim garantisi vardır. Lastikler konusunda gönlünüz rahat olsun.
 
Soru : Extra bir ücret çıkacakmı ?
Cevap : Eğer kolunuzun yukarıda anlatılan bakımları yapılmış ve kontrolünde farklı sorunlar çıkmış ise extra ücret kola bakım fiyatının üzerine ilave edilir. Film şeridi arızalı ise +5 TL , usb soket arızalı ise +5 TL, analaog mekanizması arızalı ise 20 TL olarak extra ücretlendirilir.  Örneğin ; kolunuza 10 TL lik bakımı uyguladık fakat film şeridide arızalı kol size 15 TL olarak fiyatlandırılır.
 
Soru : Benim kolumun bakıma ihtiyacı yok sadece soketi değişecek yapabilirmisiniz?
Cevap : Kolunuzun soketi değiştirilir ve 5 TL olarak fiyatlandırılır. Yanlız kolun arızasını üzerine yazmanız gerekmektedir.
 
Soru : Extra takılan parçaların garantisi varmıdır. Usb soket , Film şerit, analog mekanizması gibi
Cevap: Film şerit ,Usb soket ve analog mekanizmasının malesef garantisi  yoktur.

Soru : Ödemeyi nasıl yapacağız?
Cevap : Ödemelerini 3 şekilde yapabilrsiniz. Kredi kartı, havale ve kapıda ödeme. Kredi kartı kullanarak ödeme yapmak için, tamiratı yapılan kolunuzun sitemize üye olduktan sonra hesabım bölüme gidip Ödeme Sistemine giriniz size belirtilen ücreti tutar kısmına yazıp bir açıklama giriniz ve ödeme butonuna basınız. Karşınıza çıkan ekranda Kredi kartı bilgileriniz eksizsiz bir şekilde giriniz ve 3D securty güvenli alışveriş ile ödemenizi tamamlayınız.
Havale ile ödeme yamak iletişim bölümündeki Banka hesap numaramıza havaleyi gerçekleştiriniz.
Kapıda Ödeme yapmak için Kapıda ödemeli olarak yollayınız şeklinde not almanız yada sesli olarak belirtmeniz gerekmektedir. Kapıda ödemede ücretlendirme biraz farklıdır.Örneğin 100 Tl tutan tamirat bedeli kapıda ödeme komisyonu 5.47+ Kdv bir komisyon alınır. Bunun üzerine bir kargo ücreti 5.56+KDV (5 desiye kadar) ücret ödersiniz. 100 TL lik tamir ve bakım ücreti kapıda ödemede 111-112TL gibi bir fiyat tutar (5 Desiye kadar).
 
Soru : Kol kasasını yenilemek istiyorum bana ne kadara mal olur ?
Cevap : Full kasa değişimi bakım dahil 20TL dir. Extra parçalar fiyata ilave edilir.
 
ÖMENLİ BİLGİLENDİRME
Tamiratı yapılacak kollarınızı Anlaşmalı kargomuz ile Karşı ödemeli olarak yollayınız. Tamiratı yapılacak ürününüzün paketlemesini özen göstererek yapınız.Taşıma esnasında doğabilecek hasarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Aras kargoya gidiniz. 1416138011517 anlaşma kodunu görevliye veriniz. Çıkan Kayıtlarda 4x4bilişim Burak Turan Kumluca Antalya olarak görünecektir.Artık ürünüzü karşı ödemeli olarak yollayabilirsiniz.. Sizden ücret almak isteyen görevlilere kesinlikle ödeme yapmayınız. Sizden gelen ürünlerin kargo ücretlerini biz üstleniyoruz. Siz sadece ürünleri teslim alırken kargo ücreti ödeyeceksiniz.
NOT: 50TL ve altında tutan tüm bakımlarda tarafımızdan ödenen kargo ücreti size aittir ve fiyata ilave edilir. 
 
Soru : Ps3 kolumun orjinal olup olmadığını nasıl anlarım ?
Cevap : Kolunuzun ps tuşuna basın ışıkların yanıp sönmesi çok çok çok hızlı ise Çin malıdır. Yavaş ise orjinaldir.